Reklama

Policjanci ujawnili plantację konopi oraz znaczne ilości marihuany

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP w Białej Podlaskiej

Policjanci ujawnili plantację konopi oraz znaczne ilości marihuany - Zdjęcie główne

foto KMP w Białej Podlaskiej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za uprawę konopi i posiadanie znacznej ilości marihuany odpowie 43-letni mieszkaniec gminy Tuczna.

 

Policjanci z Posterunku w Sławatyczach wspólnie z funkcjonariuszami wisznickiego komisariatu weszli na teren jednej z posesji w gm. Tuczna. Z informacji mundurowych wynikało, że zamieszkujący ją mężczyzna może posiadać nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste.

   Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. Ujawnili ponad 50 roślin, w różnej fazie wzrostu. Wysokość niektórych sięgała nawet do 2,5 m. Część roślin znajdowała się w budynku gospodarczym. Inne wysadzone były w różnych miejscach na terenie posesji. W mieszkaniu znajdował się namiot uprawowy wyposażony w specjalistyczny  sprzęt służący do hodowli, m.in.: lampy zapewniające odpowiednie oświetlanie uprawy, wentylator oraz wiatrak.

   W trakcie przeszukania budynku mieszkalnego i gospodarczego policjanci ujawnili też  susz konopi oraz wiadra wypełnione krajanką tytoniową. Zabezpieczyli również odręcznie skręcone papierosy.

    Dodatkowo podczas czynności  policjanci ujawnili nielegalny pobór prądu. 43-letni właściciel posesji zatrzymany został do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE