Podlasie prowadziło trzy razy...(zdjęcia)

Opublikowano: Aktualizacja:

SportRemisem 3:3 zakończył się mecz Podlasia Biała Podlaska z Cracovią Kraków w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów do lat 17.

Podopieczni Miłosza Storto trzykrotnie wygrywali za sprawą: Adriana Wnuka, Wiktora Chaciówki i Przemysława Chazana. Gracze "Pasów" za każdym razem wyrównywali. - Patrząc na to spotkanie możemy żałować, że nie zdobyliśmy trzech punktów, gdyż trzykrotnie byliśmy na prowadzeniu. Oceniając całe spotkanie, Cracovia dzisiaj była zespołem lepszym, stworzyła sobie dużo sytuacji, zwłaszcza w pierwszej połowie, a jednak to my schodziliśmy do szatni z korzystnym wynikiem. W drugiej połowie była już wymiana ciosów. Raz atakowaliśmy my, a raz oni. Żałujemy, że nie zdobyliśmy trzech punktów, jednak musimy uszanować ten punkcik - mówi Adrian Wnuk, kapitan Podlasia.

Podlasie Biała Podlaska - Cracovia Kraków 3:3 (1:0)
Bramki: Wnuk 40', Chaciówka 65', P. Chazan 74' - Kucharczyk 50', 72', Królak 83'.
Podlasie: Dejneka - Panasiuk, Melchior, Sawczuk, P. Chazan, M. Chazan, Sawicki (50' Czarnecki), Niedziela, Wnuk, Andrzejczuk, Kaszkiel (60' Chaciówka).
Żółte kartki: M. Chazan, P. Chazan.

Więcej we wtorek we Wspólnocie. Zapraszamy do lektury.