Reklama

Reklama

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji lokalnej w Białej Podlaskiej: “Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej”

Opublikowano: pon, 20 wrz 2021 10:34
Autor:

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji lokalnej w Białej Podlaskiej: “Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej” - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji zaprasza do wzięcia udziału w ogólnodostępnej konferencji lokalnej w Białej Podlaskiej: “Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej”, która odbędzie się w Hotelu Delfin (Jana Pawła II 11, 21-500) w sobotę 25 września 2021 r. w godzinach 9:00-17:00.

Reklama

Konferencja zostanie zorganizowana w ramach programu „Administracja pod Kontrolą”, którego celem jest wzmocnienie społecznej kontroli administracji publicznej. Zajęcia zostały podzielone na dwie części tematyczne. Pierwszy blok tematyczny „Rola mediów lokalnych w działalności strażniczej” będzie poprowadzony w godzinach od 9:30 – 12:45.

Drugą część wydarzenia w godzinach 13:45 – 17:00 poprowadzi Mikołaj Krupa z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców/One Speech. Zajęcia przybiorą formę warsztatową i zostaną poświęcone rozwijaniu umiejętności przywódczych (leadership) w społecznościach lokalnych.

Uczestnicy mogą otrzymać materiały dydaktyczne o zakresie tematycznym zbieżnym z tematyką konferencji oraz certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu.

Link do formularza rejestracyjnego – https://forms.gle/GtDQgGf14QP9SRJMA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.