Reklama

Czyszczenie terenów zielonych - co warto wiedzieć?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Czyszczenie terenów zielonych - co warto wiedzieć? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PROMOWANE Parki, plamy zieleni, dekoracyjne rabaty oraz utwardzone tereny wokół siedziby firmy wymagają fachowej, często czasochłonnej pielęgnacji i specjalistycznego podejścia. Dlatego sprzątanie terenów zielonych warto powierzyć firmie zewnętrznej, która dzięki odpowiednio dobranym, najskuteczniejszym w branży technikom pracy oraz wieloletniemu doświadczeniu, skutecznie przeprowadzi usługę. Zapoznaj się ze specyfiką firmy Przemex i dowiedz się, jakie działania pielęgnacyjne są najskuteczniejsze w celu pielęgnacji danego terenu.

Reklama

Sprzątanie terenów zielonych – czy jest to konieczne?

Ponieważ im skrupulatnej zadba się o roślinność jesienią, tym ich pielęgnacja będzie łatwiejsza w cieplejszych porach roku, dlatego place zieleni wymagają systematycznej i fachowej pielęgnacji o każdej porze roku. I choć mogłoby się wydawać, że okres zimowo-jesienny jest mniej wymagający, tak potrzebuje on zaangażowania i pracy w podobnym stopniu, jak wiosną i latem.

Trawniki i rabaty kwiatowe – podstawowe zasady pielęgnacji

Koszenie trawy, zwalczanie chwastów i regeneracja wyschniętego trawnika to podstawowe zabiegi pielęgnacyjne terenów zieleni. Specjalistyczny sprzęt zewnętrznych firm sprzątających oraz opracowane metody mechaniczne i chemiczne (bezpieczne dla użytkowników pasu zieleni, jak i samych roślin), pozwalają na skuteczną redukcję chwastów. Dzięki temu uzyskanie schludnego, estetycznego, zielonego dywanu w Twojej okolicy nie jest trudne.

Kostka brukowa – kompleksowe czyszczenie z impregnacją

Kostka brukowa to jeden z najpopularniejszych rodzajów utwardzenia podłoża. Popularność zyskała dzięki wysokiej wytrzymałości, nawet podczas bardzo intensywnej, codziennej eksploatacji. Aby podłoże na długo zachowało swoje właściwości i nienaganny wygląd należy ją odpowiednio zabezpieczyć. Czyszczenie kostki brukowej i fachowo wykonana impregnacja tworzy swoistego rodzaju warstwę ochronną, zabezpieczającą bruk przed zabrudzeniami, rozwojem pleśni i korozją betonu. Jest to konieczny do wykonania zabieg higieniczny, mający na celu przedłużenia żywotności podłoża i zachowania jego estetycznego wyglądu. 

Dlaczego warto skorzystać z usług zewnętrznej firmy sprzątającej Przemex?

Przemex to gwarancja kompleksowej usługi w zakresie sprzątania i utrzymania czystości terenów zielonych. Jako jedna z przodujących firm na lokalnym rynku, Przemex kieruje ofertę zarówno do dużych przedsiębiorstw, instytucji państwowych, jak i lokalnych firm działających na terenie Lublina. Każde zlecenie, jego przebieg, harmonogram oraz zakres działania jest indywidualnie opracowywany ze zleceniodawcą.

Współpraca z firmą Przemex pozwoli utrzymać teren wokół firmy w czystości, jednocześnie nie zaburzając rytmu pracy przedsiębiorstwa. Usługi wypracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia obejmują:

  • koszenie trawników,
  • zamiatanie i czyszczenie chodników,
  • pielenie kwiatowych rabat
  • przycinanie i formowanie krzewów,
  • czyszczenia i impregnacji kostki brukowej,
  • odśnieżanie chodników.

Zlecenia każdorazowo są przyjmowane na warunkach dostosowanych do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Szczegóły usług, które mogą być świadczone jednorazowo lub systematycznie, po nawiązaniu stałej współpracy oraz wytyczne specyfiki pracy firmy, znajdziesz na doczyszczanie.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy