Wiktor "Ściana" Kwiatkowski świetnie pobronił i rzucił bramkę

Wiktor "Ściana" Kwiatkowski świetnie pobronił i rzucił bramkę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 15 lutego skończył 20 lat. Wiktor Kwiatkowski zanotował wręcz fenomenalny występ w Wągrowcu. Bialczanie pokonali 27:19 Nielbę.

Bramkarz AZS-u AWF długimi momentami był nie do pokonania. Dość powiedzieć, że przez 19 minut drugiej połowy zaledwie dwukrotnie sięgał do siatki po piłkę. - Cały zespół zagrał bardzo dobrze w obronie. Nasz golkiper uwijał się jak w ukropie. Mamy trzy punkty, a Wiktor rzucił bramkę przez całe boisko - mówi Marcin Stefaniec.

Szkoleniowiec przyznaje, że przed pierwszym gwizdkiem miał spore obawy. - Nielba to niewygodny rywal. Potrafili wygrać przed własną publicznością z KPR-em Legionowo. W ostatnich sześciu spotkaniach zanotowali pięć zwycięstw. Od pierwszych minut kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Cieszy postawa zespołu w defensywie. Gdy mieliśmy piłkę, chcieliśmy grać konsekwentnie, do pewnej pozycji. Udało się. Straciliśmy zaledwie 19 bramek, co pokazuje, że było bardzo dobrze - dodaje.

Nielba Wągrowiec - AZS AWF Biała Podlaska 19:27 (11:17)
Nielba: Gawlik, Jankowski - Gregor 3, Gąsiorek 4, Adamski 1, Drobik, Drzazgowski 4, Skrzypczak 2, Hoffmann, Widziński, Przychodzeń 1, Duszyński 2, Kelm, Świątkiewicz 2.
AZS AWF: Kwiatkowski 1, Wiejak, Adamiuk - Maksymczuk 3, Łazarczyk 1, Tarasiuk, Niedzielenko 5, Stefaniec 2, Mazur 4, Kozycz 2, Kandora, Antoniak 6, Baranowski 1, Wójcik 2, Wojnecki.
Kary: 16 min. (Duszyński x2, Gregor x2, Gąsiorek, Skrzypczak, Hoffmann, Świątkiewicz) - 10 min. (Maksymczuk, Łazarczyk, Stefaniec, Kozycz, Kandora).
Sędziowali: Habierski, Skrobak (Głogów).