Szymański z golem!

Opublikowano: Aktualizacja:

Szymański z golem! - Zdjęcie główne

Sport Feyenoord Rotterdam zremisował 2:2 w wyjazdowym meczu Ligi Europy z duńskim FC Midtjylland. Jednego z goli dla holendrów zdobył Sebastian Szymański.

23-latek trafił do siatki w 21 minucie, otwierając wynik spotkania trzeciej kolejki Ligi Europy. Dla wychowanka TOP-u 54 Biała Podlaska to pierwszy gol w tych rozgrywkach w sezonie. Reprezentant Polski przebywał na boisku do 79 minuty, kiedy zmienił go Santiago Gimenez. - Gol, ale tym razem tylko jeden punkt. Walczymy dalej - napisał na swoim portalu społecznościowym "Seba".

Po trzech kolejkach Feyennord zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Co ciekawe, wszystkie cztery drużyny mają po cztery punkty. W stawce są jeszcze: FC Midtjylland, Lazio Rzym oraz Sturm Graz.

FC Midtjylland - Feyenoord Rotterdam 2:2 (0:2)
Bramki: Gustav Isaksen 54', Juninho 85' - Sebastian Szymański 21', Orkun Kökçü 45' (k).