Krasuskie, Borek, Hermanowski i Kozakiewicz z medalami (zdjęcia)

SportUdany start w ICHIBAN IKO POLISH CAMP, czyli zawodach karate kyokushin mają za sobą przedstawiciele Bialskiego Klubu Karate Kyokushin WATAHA.

Podopieczni Ariela Miszkiniuka wywalczyli sześć medali. Złoto w kata wywalczyła Weronika Borek, która zdecydowanie zdominowała swoją kategorię. Z najwyższego miejsca na podium cieszyła się Oliwia Krasuska, która była najlepsza w kumite do 50 kg.

Jej siostra - Wiktoria Krasuska sięgnęła po srebro w kumite do 55 kg oraz po brąz w kata. Wicemistrzem wśród juniorów do 70 kg w kumite został Jakub Hermanowski, zaś Kajetan Kozakiewicz wśród juniorów powyżej 80 kg był trzeci. W stawce były również: Kinga Danieluk, Karolina Grotowska, Iga Hermanowska.

Więcej we wtorek we Wspólnocie. Zapraszamy do lektury.