20 zespołów w stawce. II Memoriał Janusza Daniluka i Artura Osypiuka

20 zespołów w stawce. II Memoriał Janusza Daniluka i Artura Osypiuka - Zdjęcie główne

SportJuż 26 stycznia odbędzie się II Memoriał Janusza Daniluka i Artura Osypiuka. W zmaganiach piłkarskich pod dachem wystąpi 20 zespołów. Warto przyjść i obejrzeć rywalizację.

j...

Najlepszym zawodnikiem zmagań został uznany zawodnik mistrzów - Przemysław Karpiuk. Popularny "Śledź" otrzymał puchar oraz buty Sebastiana Szymańskiego - zawodnika Legii Warszawa. Nagrodę - rękawice od Cezarego Miszty (Legia) dla najlepszego bramkarza odebrał Sebastian Nowachowicz z Top Maru. Dwóch zawodników strzeliło po sześć goli. Wojciech Jarzynka (KIKS) został obdarowany butami Jarosława Niezgody (Legia), zaś Maciej Wojczuk koszulką z podpisami wszystkich zawodników od Ariela Borysiuka (Wisła Płock).

Najcięższy, najkrótsze włosy

Były również niecodzienne wyróżnienia. Przemysław Karpiuk, czyli najlepszy gracz turnieju zwyciężył również w kategorii zawodnika, który wniósł na boisko najwięcej kilogramów. Najwyższym zawodnikiem był Marcin Nowosz (SPLGMP Rogoźnica) - mierzący 196 cm. Najniższym graczem zmagań okazał się Daniel Korol z TOP-u 54, a jego kolega - Jan Lewczuk miał najdłuższe włosy ze wszystkich. W kategorii zawodnika z najkrótszym zarostem na głowie wygrał Robert Różański (Old Boys). Najstarszym piłkarzem turnieju okazał się Marek Forsztek (Środowisko BIS), który miał na liczniku pół wieku. Wszyscy otrzymali piłki.