Sześć goli w meczu Podlasia. Ile było?

Opublikowano: Aktualizacja:

Sześć goli w meczu Podlasia. Ile było? - Zdjęcie główne

Sport Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na wyjeździe zespołu Rafała Borysiuka. Podlasie triumfowało 4:2 w Krakowie z Jutrzenką Giebułtów.

Mecz zaczął się źle, bo po niespełna 120 sekundach gospodarze prowadzili po trafieniu Mateusza Majcherczyka. Bialczanie szybko odpowiedzili. W 11 minucie swojego 18 gola w sezonie zdobył Kamil Kocoł. Jeszcze lepiej było w 27 minucie. Pierwszego gola w barwach Podlasia zdobył Eryk Kobza, zaś w 36 minucie po dośrodkowaniu Macieja Wojczuka Silczuk trafił do własnej bramki.

W 71 minucie Podlasie wygrywało różnicą trzech goli. Piąte trafienie w sezonie zaliczył Gabriel Mierzwiński. Niespełna 18-letni zawodnik przed przerwą zmienił kontuzjowanego Krzysztofa Salaka i po asyście Wojczuka utonął w objęciach kolegów. Gospodarze szybko zmniejszyli straty za sprawą Sławomira Zeszczuka, lecz nie było ich stać na dogonienie biało-zielonych.

Podlasie wygrało po raz dziesiąty w sezonie i ma na koncie 34 punkty.