Podlasie przejechało się Starem. Hat-trick Milana Storto. Jak on to zrobił? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Czwarte zwycięstwo Podlasia Biała Podlaska w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej do lat 19. Podopieczni Tomasza Buraczewskiego i Mateusza Kacika wygrali 6:2 ze Starem Starachowice i wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli.

Hat-trickiem popisał się Milan Storto. Starszy syn szkoleniowca Podlasia - Miłosza dwukrotnie trafił po rzutach karnych podyktowanych za faule na Norbercie Ramotowskim i Hubertem Sweklejem. W samej końcówce ten sam gracz trafił do siatki...bezpośrednio z rzutu rożnej.

- Mimo wysokiego wyniku nie jesteśmy do końca zadowoleni. W pierwszej części spotkania wyglądaliśmy ospale, nie przypominaliśmy drużyny z poprzednich meczów. Mimo tego do przerwy prowadziliśmy 3:1. Po zmianie stron nasza gra się poprawiła i zdobyliśmy kolejne trzy bramki autorstwa: Maćka Kurowskiego, Adriana Opolskiego i Milana Storto. Warto zaznaczyć, że w pierwszej połowie rzut karny wybronił Konrad Karpiuk - mówi Mateusz Kacik, szkoleniowiec Podlasia.

Przyjedzie lider
W niedzielę w samo południe Podlasie podejmie lidera rozgrywek - Koronę Kielce. Mecz odbędzie się na obiekcie przy ul. Zdanowskiego. Będzie to pierwsze starcie rundy rewanżowej.

Podlasie Biała Podlaska - Star Starachowice 6:2 (3:1)
Bramki: Storto 27' (k), 33' (k), 89', Buraczewski 45+1', Kurowski 54', Opolski 67' - Rożek 19', Brzozowski 52'.
Podlasie: Karpiuk - Olszewski (60' Dybowski), Łempicki (60' Mierzwiński), Stankiewicz, Sweklej, Opolski, Storto, Kuczyński, Kurowski (82' Haponiuk), Buraczewski (72' Botkin), Ramotowski.
Żółte kartki: Stankiewicz, Sweklej.