Podlasie pomogło Wieczystej. Wieczysta nie pomogła sobie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Gracze z Biała Podlaskiej zakończyli starcie z liderem III ligi. Podopieczni Artur Renkowskiego zremisowali 1:1.

Stal Stalowa Wola wygrywała od 57 minuty. Wówczas do rzutu karnego podszedł Jakub Kowalski. 35-latek zdołał oszukać Rafała Misztala. Dla niego to 13 gol w sezonie i 13 z ...rzutu karnego. Były zawodnik: Widzewa Łódź, Ruchu Chorzów, Podbeskidzia Bielsko-Biała czy Górnika Łęczna w bieżących rozgrywkach pomylił się tylko raz.

Podlasie zdołało wyrównać. W 78 minucie na listę strzelców wpisał sie Wiktor Niewiarowski. 21-latek grający w zespole z Białej Podlaskiej od rundy wiosennej trafił do siatki po raz siódmy. Jak się okazało, gracz urodzony w Augustowie zapewnił punkt biało-zielonym.

Przed środową kolejką Stal była liderem, mając punkt przewagi nad Wieczystą Kraków. Ekipa Wojciecha Łobodzińskiego mogła zmienić "Stalówkę" na fotelu, ale zaledwie zremisowała 1:1 z Koroną II Kielce, w dodatku strzelając gola w 87 minucie. Autorem gola był Radosław Majewski, czyli były reprezentant Polski.

Przed Damianem Lepiarzem i spółką chwila przerwy. 27 maja o godz. 17:00 zmierzą się z Lublinianką Lublin, która żegna się z III ligą. Dzisiaj uległa 0:1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.