Podczas wyjazdowego spotkania w Świdniku pokazały pełnię swoich możliwości, pokonując zespół TRILUX Akademii Siatkarskiej Avia Świdnik I w trzech setach. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem 0:3 (11:25, 13:25, 20:25).
Od pierwszych akcji widać było dominację przyjezdnych. Podopieczne Szóstki TPS narzucały tempo gry, skutecznie realizując założenia taktyczne i kontrolując przebieg każdego seta. Pewność w przyjęciu, konsekwencja w ataku oraz dobra organizacja gry pozwoliły im utrzymać wyraźną przewagę nad rywalkami.
Trzecia partia przyniosła nieco więcej emocji, jednak i w niej bialczanki zachowały chłodną głowę, kończąc spotkanie mocnym akcentem. To zwycięstwo jest dla drużyny ważnym sygnałem przed zbliżającą się rywalizacją o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego - potwierdza rosnącą formę podopiecznych Grzegorza Piszcza i gotowość do walki o najwyższe cele.
Avia Świdnik - Szóstka TPS Wakpol Trade Biała Podlaska 0:3 (11:25, 13:25, 20:25)
Szóstka: Borys, Mróz, Nuszkaluk, Tarasiuk, Zaremba, H. Korpysz, A. Korpysz, Dejneka, Sawicka, Janicka, Pasieka.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.