Janusz Trochimiuk zasnął na zawsze

sport Były obrońca AZS-u AWF Biała Podlaska, Rotkartu Klonownica, Podlasia Biała Podlaska odszedł w piątkowy wieczór.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 24 października 2020 12:45 | Aktualizacja: 24 października 2020 12:59

55-latek urodził się w Białej Podlaskiej. Był współzałożycielem, prezesem, działaczem, trenerem i zawodnikiem GLKS-u Roskosz-Grabanów. Niedawno prosił o najcenniejszy dar, czyli krew. Niestety, przegrał z chorobą.

Pogrzeb odbędzie się we wtorek. O godz. 11 w kaplicy będzie odprawiony różaniec, zaś o godz. 12:00 rozpocznie się msza w kościele przy ul. Brzeskiej.

 

Więcej we wtorek we Wspólnocie.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Przyjaciel

    Mialem okazję poznać Janusza wspaniały człowiek przyjaciel nie tylko na boisku. Będzie Ciebie Jasiu bardzo brakować, trudno mi uwierzyć. Cieszę się że że było mi dane Ciebie poznać, zawsze potrafiłes żartować zapamiętam Ciebie zawsze z uśmiechem na twarzy. Wyrazy współczucia, dla wszystkich z powodu straty tak wspaniałego człowieka, żałuję że tego meczu nie udało się wygrać. Dziękuję za wszytko, to zobaczenia przyjacielu po drugiej stronie 😪😪😪

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Robert Mateńko

    Grałem z Januszem jeszcze jako junior w Azsie,wspaniały kolega zawsze pomocny, wielka strata, kondolencje dla rodziny.