Jaki ojciec, taki syn. Czuprynowie mistrzami. Kosiński na podium (zdjęcia)

Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportUdane występy podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym w Siedlcach osiągnęli zawodnicy ULPKS-u Gaj Zalesie.

Ireneusz Czupryn wywalczył pierwsze miejsce w martwym ciągu w kat. masters 60-69 kat do 82,5 kg. W najlepszym podejściu uzyskał 180 kg.

Jego syn Konrad został mistrzem w martwym ciągu w kat. wiekowej open i wagowej do 100 kg. Jego wynik to 225 kg. Dało mu to również tytuł najlepszego w klasyfiakcji służb mundurowych do 100 kg.

Kacper Kosiński zajął drugie miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii wiekowej 16-17 lat i wagowej do 100 kg z wynikiem 127,5 kg, Kacper triumfował w klasyfikacji służb mundurowych do 100 kg.