Grał w Podlasiu. W debiucie zdobył gola w I lidze!

Grał w Podlasiu. W debiucie zdobył gola w I lidze! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportJeszcze kilka tygodni temu biegał po trzecioligowych boiskach. Teraz gra na zapleczu Ekstraklasy.

Wiktor Niewiarowski został bohaterem spotkania Polonii Warszawa z GKS-em Tychy. 21-latek, który związał się z "Gieksą" do końca czerwca 2025 roku pojawił się na boisku w 76 minucie, zmieniając Patryka Mikitę. W 88 minucie zdobył debiutanckiego gola, zapewniając swojej drużynie trzy punkty. Mecz dla jego ekipy zaczął się bardzo źle, bo po 10 minutach "Czarne Koszule" prowadziły 2:0.

Niewiarowski grał w Podlasiu w rundzie wiosennej. Wystąpił w 11 spotkaniach (807 minut) i zdobył 7 goli.

Polonia Warszawa - GKS Tychy 2:3 (2:1)
Bramki: Michał Bajdur 7', Michał Grudniewski 10' - Marcel Błachewicz 45', Bartosz Śpiączka 49', Wiktor Niewiarowski 88'.