Reklama

Dziesięć medali naszych Lodołamaczy

Opublikowano:
Autor:

Dziesięć medali naszych Lodołamaczy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Siedmioro zawodników klubu z Białej Podlaskiej wyjechało do Brześcia, by wziąć udział w zawodach z cyklu Pucharu Świata. 

Znakomity debiut zanotowała Iga Jagiełło, która wywalczyła mistrzostwo w kategorii C na 25 m stylem dowolnym.

Czterokrotnie na podium wchodził Rafał Miszkiniuk. Bialczanin okazał się najszybszy na 100 i 200 m stylem klasycznym w kat. C, był trzeci na 200 m i szósty na 400 m stylem dowolnym. Ponadto znalazł się w sztafecie polsko-białoruskiej 4 x 25 stylem dowolnym, która uplasowała się na lokacie dającej brązowy krążek.

Trzy razy honorowany był Michał Jagiełło, który został wicemistrzem na 25 m stylem dowolnym oraz brązowym medalistą na 25 m stylem dowolnym i na dwukrotnie dłuższym dystansie.

Dwa medale do domu przywiózł Konrad Gąsiorowski. Sportowiec i sędzia piłkarski pochodzący z okolic Białej Podlaskiej skończył wyścig na 25 m stylem klasycznym w kat.C na drugim miejscu, zaś na dwukrotnie dłuższym dystansie był trzeci. Najniższy stopień podium to dokonanie Ryszarda Sowy na 400 m stylem dowolnym. Maciej Koselski musiał zadowolić się czwartą pozycją na 400 m stylem dowolnym, zaś Robert Jagiełło Zakończył zawody z piątą lokatą na 50 m i szóstą na 25 m stylem dowolnym.

Dodatkowo nasza reprezentacja Lodołamaczy wystartowała w sztafecie 4 x 25 m. Ryszard Sowa, Iga Jagiełło, Robert Jagiełło i Michał Jagiełło zajęli czwarte miejsce w kategorii open.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE