Ale pożegnanie z bialską publicznością! Ale debiut Domańskiego

Opublikowano: Aktualizacja:

Ale pożegnanie z bialską publicznością! Ale debiut Domańskiego - Zdjęcie główne

Sport Piłkarze Podlasie wygrali dziewiąty mecz w sezonie. Podopieczni Rafała Borysiuka w ostatnim meczu w tym sezonie przed własną publicznością pokonali 5:1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Po niespełna kwadransie nasi wygrywali 2:0. Wynik otworzył Marcin Pigiel, który celnie główkował po centrze Kamila Kocoła. Po chwili sędzia wskazał na "wapno". Bramkarz gości sfaulował "Kocołka", a Pigiel trafił w prawy górny róg. To nie koniec strzelania. W 26 minucie Maciej Wojczuk uderzył z 16 metrów po ziemi.

Goście zdołali zmniejszyć straty w 62 minucie straty zmniejszył Kacper Dereń, ale ostatnie słowo należało do naszych. W 65 minucie pierwszego gola i to w debiucie zdobył Karol Domański, dobijając strzał Kocoła, a kropkę nad "i" postawił Tomasz Andrzejuk, który uderzył w lewy róg bramkarza z rzutu karnego. Chwilę wcześniej faulowany był właśnie "Jeremi".

Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5:1 (3:0)

Bramki: Pigiel 12', 14' (k), Wojczuk 26', Domański 65', Andrzejuk 85' (k) - Dereń 62'.