Reklama

Reklama

Przebudowa ulic, oczyszczalni ścieków, rewitalizacja wsi

Opublikowano: 7 kwietnia 2021 06:23
Autor: (McM)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje bialskie Wiemy, jakie inwestycje w powiecie bialskim zostaną wykonane dzięki rządowemu Funduszowi Inwestycji Lokalnych.

Reklama

Powiat bialski

* Zabezpieczenie energetyczne szpitala powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim oraz zabezpieczenie w zakresie Covid-19. Zamontowanie instalacji fotowoltaicznej oraz agregatu prądotwórczego. Instalacja m.in. wentylacji klimatyzacyjnej bloku operacyjnego, izby przyjęć, punktu pobrań Covid-19 i łóżek obserwacyjnych.
Koszt 1,4 mln zł. Dofinansowanie : 270 tys zł.
 
Gmina Janów Podlaski
* Przebudowa ulic 1-Maja i Siedleckiej. Oprócz nawierzchni inwestycja obejmie przebudowę chodnika oraz budowę nowego. Powstaną trzy nowe zatoki autobusowe, kanalizacja deszczowa, kanał technologiczny. To główna droga przebiegająca przez Janów Podlaski, która przez zły stan nawierzchni wymaga gruntownej przebudowy.
Koszt inwestycji - 6,8 mln zł. Dofinansowanie - 400 tys zł
 
* Budowa drogi gminnej na nieutwardzonym odcinku o długości prawie 2 km. Droga łączy Janów Podlaski z miejscowością Wygoda, w której zlokalizowana jest Stadnina Koni. Planowane jest utwardzenie drogi betonem asfaltowym z szerokością jezdni min. 6 m. Powstaną pobocza gruntowe oraz krawężniki i odwodnienie drogi.
Koszt - 4 mln zł. Dofinansowanie - 500 tys zł
 
Gmina Sosnówka
* Przebudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Sosnówka, modernizacja oczyszczali ścieków przy Szkole Podstawowej w Sosnówce, budowa infrastruktury wodociągowej w Motwicy.
Koszt - 2,5 mln zł. Dofinansowanie - 630 tys. zł.
 
Gmina Konstantynów
* Budowa drogi gminnej w Zakalinkach, 770 m.
Koszt - 1 mln zł. Dofinansowanie - 700 tys zł.
 
Gmina Sławatycze
* Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.
Koszt - 800 tys. zł. Dofinansowanie - 500 tys. zł.
 
Gmina Kodeń
* Rewitalizacja centrum Kodnia. Nowa inwestycja będzie miała w zakresie m.in. roboty budowlane przy drogach, chodnikach, parkingach. Będzie zrewitalizowana zieleń i zbudowana mała infrastruktura, a także odnowione zostaną elementy zabytkowy. Przebudowany zostanie były posterunek policji. Znajdzie się w nim Centrum Rekreacyjno-Turystyczne.
Koszt - 2,5 mln zł. Dofinansowanie - 1,2 mln zł.
 
Gmina Piszczac
* Budowa dróg na osiedlu w Chotyłowie. Drogi są w fatalnym stanie, jest wiele dziur i wybojów. Będą utwardzone kostką brukową.
Koszt - 600 tys. zł. Dofinansowanie - 600 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.