Reklama

Biała Podlaska: Stop hejtowi! Miasto rusza ze specjalną kampanią w szkołach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Biała Podlaska

Biała Podlaska: Stop hejtowi! Miasto rusza ze specjalną kampanią w szkołach - Zdjęcie główne

foto UM Biała Podlaska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje bialskie Miasto wraz z poradnią bialską psychologiczna-pedagogiczną zorganizowało akcję "Stop hejt". Ma uświadomić młodym ludziom jak groźne są skutki hejtu

Reklama

Akcja ma na celu podejmowanie działań uświadamiających młodym ludziom jak groźne są skutki hejtu. Wśród dzieci i młodzieży zostaną przeprowadzone dodatkowe zajęcia, które będą wzmocnieniem prowadzonej dotychczas pracy. Akcja potrwa od 19 do 22 grudnia.
 
 
 Poradnia Pedagogiczno – Psychologiczna przekazała szkołom i placówkom scenariusze lekcji, zajęć, warsztatów. Materiały trafiły również do rodziców oraz nauczycieli. Specjalnie przygotowane filmy o tematyce związanej z zagrożeniami wynikającymi z hejtu zostaną opublikowane na profilach w mediach społecznościowych i stronach internetowych szkół. Szkoły przeprowadzą konkursy m.in. na najlepsze hasło antyhejtowe, najlepszy plakat antyhejtowy.
 
Odbędą się spotkania z przedstawicielami policji – prawna obrona przed hejtem. Rodzicom w formie elektronicznej zostaną przesłane specjalne materiały o tematyce antyhejtowej. Zorganizowane będą warsztaty profilaktyczne, np. „Chcemy żyć bez hejtu”, „Czy słowa mogą ranić?”, „W naszej klasie nie hejtuje się”, „Szanuj innych w sieci”. Organizatorzy zaplanowali koncerty, przedstawienia, happeningi promujące życzliwość, wzajemną pomoc, wsparcie.
 
 
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy