Reklama

Reklama

30-letni bialczanin wpadł z narkotykami. Był poszukiwany

Opublikowano: 12 stycznia 2021 12:48
Autor: red.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

informacje-bialskie Bialscy kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Przez ostatnie miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania poza granicami kraju. W chwili zatrzymania posiadał przy sobie woreczek z narkotykami.

Reklama

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przez kolejne miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania między innymi poza granicami kraju. 30-latek zatrzymany został na terenie Białej Podlaskiej. W chwili zatrzymania funkcjonariusze ujawnili u niego woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina.

 

Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie za posiadanie narkotyków. 30-latek podejrzany jest również o oszustwa na szkodę mieszkanek miasta. Pokrzywdzone wpłaciły zaliczki na poczet wykonania usług, które nigdy nie zostały zrealizowane. Do tych zdarzeń doszło w 2019 roku.

 

Mężczyzna doprowadzony został już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi kolejne miesiące odbywając orzeczoną karę. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.