Reklama

Reklama

Województwo lubelskie: Zaczyna się konkurs "Nagroda Trzeciego Sektora”

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Województwo lubelskie: Zaczyna się konkurs "Nagroda Trzeciego Sektora” - Zdjęcie główne

Zaczyna się konkurs "Nagroda Trzeciego Sektora” | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina W Lublinie odbędzie się "Lubelskie Forum Inicjatyw Pozarządowych i Lubelskie Forum NGO” połączone z Galą Trzeciego Sektora. W ramach wydarzenia Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego organizuje konkurs "Nagroda Trzeciego Sektora”.

Reklama

Wydarzenie współorganizowane przez Radę Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie i Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych jest kontynuacją Konwentu "Regionalna Sieć Współpracy Organizacji Pozarządowych z Samorządem Terytorialnym i Lubelskie Forum Inicjatyw Pozarządowych” z lat ubiegłych. To uroczystość, w której uczestniczą przedstawiciele  wszystkich organizacji angażujących się w pracę wspierającą przedsięwzięcia na rzecz trzeciego sektora. W ramach wydarzenia Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego organizuje konkurs "Nagroda Trzeciego Sektora”, w trakcie którego powołana Kapituła Konkursu wyłoni laureatów za działalność w sektorze pozarządowym, a nagrody zostaną wręczone przez Jarosława Stawiarskiego - marszałka Województwa Lubelskiego podczas Gali Trzeciego Sektora.

 

Kandydatów do nagrody można zgłaszać w pięciu kategoriach i są to: nagroda dla samorządu wspierającego działania trzeciego sektora województwa lubelskiego 2020;  nagroda dla przedstawiciela biznesu wspierającego działalność trzeciego sektora w województwie lubelskim 2020; Osobowość Trzeciego Sektora Województwa Lubelskiego 2020; organizacja pozarządowa promująca trzeci sektor i województwo lubelskie 2020 (Mały Ambasador); wolontariusz roku 2020.

CZYTAJ TAKŻE: 

 

Konkurs skierowany jest do: członków organizacji pozarządowych, przedstawicieli różnych branż biznesu – działalności gospodarczej zaangażowanych w pracę i wspieranie działań organizacji pozarządowych, organizacji pozarządowych działających na rzecz promocji i rozwoju innowacji kultury województwa lubelskiego, samorządów wspierających działania organizacji pozarządowych.

 

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 20 sierpnia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mailowy: [email protected], lub na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Promocji, Sportu i Turystyki, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, z dopiskiem "Nagroda Trzeciego Sektora”.

"Lubelskie Forum Inicjatyw Pozarządowych i Lubelskie Forum NGO” połączone z Galą Trzeciego Sektora odbędzie się w dniach 21-22 września.

 

 

Artykuł pochodzi z portalu lublin24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy