Reklama

Reklama

Będzie przywrócona bezpośrednia obsługa klientów w urzędzie miasta

Opublikowano: 10 czerwca 2021 08:04
Autor: (McM)

Będzie przywrócona bezpośrednia obsługa klientów w urzędzie miasta  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 14 czerwca w Urzędzie Miasta Biała Podlaska zostaje przywrócona w pełni bezpośrednia obsługa klienta

Reklama

Będzie odbywać się przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. Z kolei od 11 czerwca przestaje obowiązywać telefoniczne rejestrowanie wizyt celem załatwienia sprawy w urzędzie. Klienci będą mogli załatwić urzędowe sprawy, tak jak dotychczas, również drogą elektroniczną, z wykorzystaniem bezpiecznej bankowości internetowej i telefonicznych konsultacji z pracownikami urzędu. Nie zmieniają się godziny pracy Urzędu Miasta Biała Podlaska, który jest czynny codziennie w godzinach 7:30-17:00.

Od 14 czerwca w Urzędzie Miasta, w celu załatwienia sprawy na sali obsługi, będzie uruchomiony elektroniczny system kolejkowy. Wprowadza on konieczność pobrania biletu z biletomatu (usytuowanego na parterze obok Informacji). System kolejkowy w sposób automatyczny przekieruje do odpowiedniego stanowiska poprzez głosowy komunikat i informację wyświetloną na ekranie znajdującym się na Sali Obsługi. Dodatkowo pod adresem http://rezerwuj.bialapodlaska.pl zostanie uruchomiony system elektronicznej rezerwacji internetowej, za pomocą którego można będzie umówić się na wizytę w Urzędzie Miasta Biała Podlaska z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.