W "Trójce" rosną talenty (GALERIA)

W "Trójce" rosną talenty (GALERIA) - Zdjęcie główne

SportPięć zespołów wzięło udział w finale Białej Podlaskiej w piłce ręcznej chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nie było niespodzianki. Wygrali gracze gospodarzy.

Podopieczni Marka Kubiszewskiego ze Szkoły Podstawowej nr 3 nie mieli problemów z pokonaniem "Dziewiątki". W finale triumfowali 20:6. Trzecie miejsce zajęli gracze "Piątki", dzięki zwycięstwu 14:5 z "Dwójką".

Mistrzowie Białej Podlaskiej otrzymali puchar prezydenta miasta oraz wywalczyli awans do finału rejonowego, który 16 kwietnia zostanie rozegrany w Łukowie.