Trzeci turniej o mistrzostwo województwa młodzików w piłce siatkowej w Chełmie

Opublikowano:
Autor:

Trzeci turniej o mistrzostwo województwa młodzików w piłce siatkowej w Chełmie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportW Chełmie odbył się trzeci turniej o mistrzostwo województwa młodzików w piłce siatkowej, będący eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej.

W zmaganiach wzięło udział 15 zespołów. Gród nad Krzną reprezentowali gracze Serbinowa.

Ekipa z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej pokonała po 2:0: Tempo Chełm, Skałkę Annopol i Cisy Nałęczów oraz uległa 0:2 MKS-owi Kraśnik i Avii Świdnik.

W klasyfikacji końcowej podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów uplasowali się na trzecim miejscu. Po trzech turniejach eliminacyjnych bialczanie zajmują pierwszą lokatę w lidze młodzików. 19 i 20 marca w naszym mieście odbędzie się ostatni turniej, który zdecyduje o klasyfikacji końcowej.