Świetny początek AZS-u - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportOd dwóch wysokich zwycięstw rozpoczęli przygodę z II ligą futsalu gracze AZS-u AWF Biała Podlaska.

Podopieczni Karola Górskiego w debiucie pokonali Garbarnię Kurów. Właśnie grający trener zdobył na początku drugiej połowy z rzutu wolnego z 20 metrów. Po chwili po błędzie bramkarza podwyższył Krystian Kuron. 3:0 to trafienie Tomasza Andrzejuka po długim słupku. "Góral" zamknął wynik uderzeniem z dystansu. - Na początku gra była dosyć nerwowa, ale z minuty na minutę rozkręcaliśmy. W drugim starciu bardzo szybko objęliśmy pewne prowadzenie. Zagraliśmy wysokim pressingiem, co zaowocowało szybkim odbiorem piłki i kolejnymi trafieniami - dodaje.

Garbarnia Kurów - AZS AWF Biała Podlaska 0:4 (0:0)

Bramki: Górski 14`, 24`, Kuron 15`, Andrzejuk 17`.

MKS Siedliska - AZS AWF Biała Podlaska 2:10 (1:3)

Bramki: P. Wójcik 2`, J. Wójcik 20` - Dmitruk 1`, 5`, Górski 3`, 16`, 16`, 20`, Grochowski 18`, Tucki 19`,  Licbarski 20`, Tarnowski 21`.