Reklama

Rozgrywki IV ligi i niższe odwołane. Lutnia i Lewart z awansami

Opublikowano:
Autor:

Rozgrywki IV ligi i niższe odwołane. Lutnia i Lewart z awansami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dzisiaj podczas spotkania prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjęto decyzję o odwołaniu rozgrywek od IV ligi do Klasy C oraz zmagań młodzieżowych. Jednocześnie dotychczasowi liderzy zmagań wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Do III ligi awansował Lewart Lubartów, zaś w IV lidze wraz z Powiślakiem Końskowola, Huraganem Międzyrzec Podlaski oraz Orlętami Łuków będą mierzyć się beniaminkowie: Lutnia Piszczac, Gryf Gmina Chełm, Świdniczanka Świdnik i Unia Białopole.

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Decyzje odnośnie rozgrywek III ligi mężczyzn, rozgrywek kobiecych oraz pozostałych prowadzonych przez PZPN, zostaną podjęte przez Zarząd PZPN podczas najbliższego posiedzenia, zaplanowanego na wtorek 12 maja.

 

Więcej już we wtorek w papierowym wydaniu Wspólnoty. Zapraszamy do lektury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE