Punkt w Łęcznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportBezbramkowym remisem zakończył się pierwszy mecz TOP-u w Centralnej Lidze Juniorów do lat 15.

Obie drużyny nie stworzyły sobie dogodnych sytuacji bramkowych i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Cieszy cenny punkt zdobyty na wyjeździe.

Smutną wiadomością jest kontuzja jakiej nabawił się Emil Olszewski. W ostatniej minucie spotkania po faulu przeciwnika złamał nadgarstek.

Górnik Łęczna 0-0 AP TOP 54

Skład: Borysiuk(41'Nowosz),Olszewski(80' Czyż), Koryciński, Ochnik, Hać( 52' Sikora), Matejek(78' Semeryło), Wnuk, Stypułkowski, Piwowar, Łukasiewicz, Panasiuk(57' Muzyka)

Żółte Kartki: Koryciński, Łukasiewicz

- Chłopcy bardzo ciężko pracowali w okresie przygotowawczym. Widać u nich wielką chęć występów. Do drużyny dołączyło kilku graczy z pobliskich klubów i mamy nadzieję, że stworzymy ciekawy zespół, który będzie regularnie gromadził punkty. Trzeba pamiętać, że mamy wielu graczy z rocznika 2006 - mówi Mateusz Kacik.

Asystent Storto podkreśla, że gra drużyny w sparingach wyglądała obiecująco, chociaż nie obyło się bez błędów. - Nad nimi, rzecz jasna będziemy pracować, by jak najrzadziej się pojawiały - dodaje.

Próba na minus

W ostatnim meczu przed startem rozgrywek bialczanie spotkali się z Wisłą Płock, która przebywała na obozie w naszym mieście. Goście triumfowali 3:1. - Do przerwy oba zespoły zdobyły po jednym golu. Graliśmy świetną odsłonę. Po zmianie stron trochę pozmienialiśmy zawodników, szukaliśmy innych pozycji i dostaliśmy dwie bramki - mówi Kacik.

NASTĘPNE KOLEJKI

(24/27.08): TOP-54 - Korona (27.08., godz. 11:00), Stal - Górnik, Sandecja - Motor, AP 21 - Wisła.

(01.09., godz. 11:00): Motor - TOP-54, Korona - Stal, Wisła - Sandecja, Górnik - AP 21 Kraków.