Punkt Podlasia. Gol Piwowara

Opublikowano: Aktualizacja:

Punkt Podlasia. Gol Piwowara - Zdjęcie główne

SportGracze Miłosza Storto i Artura Renkowskiego wywalczyli remis w starciu wyjazdowym z Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando bialczan. Po zmianie stron mecz stać się mocno otwarty. Gospodarze objęli prowadzenie po strzale z dystansu, zaś wyrównał Jakub Piwowar, kończąc centrę kolegi. - Szanujemy jeden punkt, bo dostaliśmy cios w najmniej oczekiwanym momencie, jednak potrafiliśmy się podnieść i szybko wyrównać. Jechaliśmy do Rzeszowa z myślą o zwycięstwie i pierwsza połowa mogła sugerować że tak się stanie, bo rozgrywaliśmy świetne zawody. W drugiej połowie przeciwnik narzucił większe tempo i mogło skończyć się różnie, ale ostatecznie szanujemy remis. Cieszy postawa chłopaków, bo z takim nastawieniem jesteśmy w stanie zdziałać wiele w tej lidze - mówi Artur Renkowski, asystent Miłosza Storto.

Resovia Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 1:1 (0:0)
Bramki: 67' - Piwowar 74'.
Podlasie: Borysiuk - Melchior, Koryciński, Ochnik, Piwowar, Matejek, Sikora, Adamski (65' Andrzejczuk) Niedziela, Wnuk, Domański.

CLJ U-17

WYNIKI 9. KOLEJKI

Resovia - Podlasie 1:1

Korona - Cracovia 2:0

Hutnik - Wisła P. 4:0

Wisła K. - Górnik 4:1

NASTĘPNA KOLEJKA (07.05., godz. 12:00): Podlasie - Wisła K., Górnik - Hutnik, Wisła P. - Korona, Cracovia - Resovia.