Przełamanie! Wygrana zespołu Buraczewskiego i Bartoszuka

Przełamanie! Wygrana zespołu Buraczewskiego i Bartoszuka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportGracze TOP-u 54 wreszcie mieli powody do zadowolenia. Bialczanie odnieśli pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów do lat 17.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie. Już w 4. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Aleksandra Olszewskiego perfekcyjnym strzałem głową popisał się Mateusz Golba. - Później gra się wyrównała, lecz to my mieliśmy dwie dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku. Po zmianie stron wyglądaliśmy jeszcze lepiej. Z każdą minutą nasz zespół powiększał przewagę optyczną i kwestią czasu były kolejne gole - mówi Kamil Bartoszuk, asystent Tomasza Buraczewskiego.

Po nieco ponad godzinie gry podwyższył Jakub Rożen, który jeszcze w pierwszej połowie zastąpił Norberta Ramotowskiego. Gracz pozyskany z łukowskich Orląt skończył akcję Golby i Mierzwińskiego precyzyjnym strzałem przy słupku. Golba jeszcze raz utonął w objęciach kolegów, kiedy wykorzystał piłkę od Rożena. Kropkę nad "i" postawił Karol Warda po uderzeniu głową.

- Chłopakom należą się duże brawa za walkę i serce pozostawione na boisku. Cieszą trzy punkty, a najbardziej fakt, że w końcu się przełamaliśmy! Za tydzień czeka nas wyjazd do Krakowa na mecz z Wisłą. Miejmy nadzieję, że podtrzymamy dobrą passę i wrócimy do Białej Podlaskiej z punktami - dodaje Bartoszuk.

TOP-54 Biała Podlaska - Podgórze Kraków 4:0 (1:0)

Bramki: Golba 4`, 72`, Rożen 64`, Warda 90`.

TOP-54: Krasowski - Dybowski (77` Warda), Opolski, Chalimoniuk, Szabaciuk (60` Furman), Olszewski, Mierzwiński (80` Kowalewicz), Kurowski (46` Bahonko), Ramotowski (37` Rożen), Królikowski (72` Buraczewski), Golba.

8.Podgórze Kraków424:9

NASTĘPNA KOLEJKA (14.09., godz. 10:00): Wisła - TOP-54, BKS Lublin - Stal, Cracovia - Korona, Podgórze - Karpaty.