Opublikowano: Aktualizacja:

Profesor nauk piłkarskich i specjalista od spraw bramkarskich oraz 23-latek w 11. kolejki (SONDA) - Zdjęcie główne

Sport Piłkarze z Białej Podlaskiej ograli 3:0 Garbarnię Kraków. Dobra postawa podopiecznych Artura Renkowskiego ponownie została dostrzeżona przez dziennikarzy Piłki Nożnej.

Po raz czwarty w 11. kolejki znalazł się Rafał Misztal. Przed tygodniem pisałem, iż mamy Ministra Obrony Bialskiej. W starciu z krakowianami 39-letni golkiper potwierdził swoją formę. Kilkukrotnie bronił strzały wydawałoby się, nie do wyjęcia. A jednak! Prezes Tomasz Buraczewski wraz z zarządem i sztabem trenerskim trafili "szóstkę" w "Lotka", pozyskując "Misztiego". W tym sezonie doświadczony bramkarz zagrał w 14 spotkaniach o punkty (1260 minut). W dziewięciu meczach ani razu ie schylał się do siatki po piłkę.

Drugim wyróżnionym jest Mateusz Wyjadłowski. 23-latek znalazł się w 11. kolejki III ligi po raz pierwszy w sezonie. W starciu z Garbarnią zdobył gola na 2:0, który był 50. strzelonym przez piłkarzy Podlasia na przebudowanym obiekcie przy ul. Piłsudskiego 38. Dla zawodnika rodem z Krakowa to druga bramka w sezonie. W sumie w 13 meczach uzbierał 810 minut.