Powrót AZSu do Pierwszej Ligi!

Autor: | Zdjęcie: archiwum AZS AWF Biała Podlaska

Powrót AZSu do Pierwszej Ligi! - Zdjęcie główne

SportNie "awans", a "powrót"! Po rocznej odsiadce w niższej klasie rozgrywek nasi szczypiorniści wracają do pierwszej ligi! Decydujące spotkanie rozegrali przed własną publicznością na wypełnionej po brzegi hali przy ul. Marusarza z Warszawianką (30:25).

AZS AWF w bezpośrednim pojedynku z Warszawianką zapewnił sobie zapewnił sobie miejsce w pierwszej lidze już na kolejkę przed końcem.

Mecz nie rozpoczął się najlepiej, jednak było czuć w powietrzu smak zwycięstwa. Na pięć minut do końca pierwszej połowy nasz AZS przegrywał czterema punktami, ale przy gwizdku kończącym tę część gry na tablicy widniał remis 11:11.
Niesamowicie skuteczną okazała się druga partia spotkania - gdy było 21:15 już nikt nie miał wątpliwości, kto zgarnie punkty. Wynik Skończyło się na 30:25... nie podejmę się sztuki jest opisania emocji jakie temu towarzyszyły. Zapraszam do wideo: