Podlasie - Unia. Nie tak miało być

Podlasie - Unia. Nie tak miało być - Zdjęcie główne

SportGracze z Białej Podlaskiej chcieli zrehabilitować się po przegranej 1:2 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Nie udało się, chociaż podopieczni Artura Renkowskiego zaczęli świetnie. W 13 minucie pierwszą bramkę w barwach Podlasia zdobył Miłosz Pacek, który został pozyskany z Legii II Warszawa. 19-latek jest wychowankiem Hutnika Huta Dąbrowa. Goście zdołali wyrównać tuż po przerwie. Rafała Misztala zaskoczył Oliwier Soprych.

Kolejne spotkanie bialczan już 3 września. O godz. 14:00 Arkadiusz Kot i spółka zagrają na wyjeździe z Wisłoką Dębica.

Wkrótce zdjęcia ze spotkania oraz fotki kibiców, którzy pojawili się na meczu Podlasia z Unią.