Podlasie goniło i nie dogoniło

Opublikowano: Aktualizacja:

Podlasie goniło i nie dogoniło - Zdjęcie główne

Sport Szóstą porażkę w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej ponieśli gracze Podlasia Biała Podlaska.

Podopieczni Mateusza Kacika i Tomasza Buraczewskiego po raz drugi przegrali z Podhalem Nowy Targ. Goście po kwadransie wygrywali różnicą dwóch goli. Bramkę kontaktową z dystansu zdobył Gabriel Mierzwiński. Tuż po przerwie "Mierzwa" wykorzystał rzut karny po faulu na Hubercie Swekleju. Przyjezdni momentalnie odpowiedzieli. W 72 minucie było 3:3. Maciej Kurowski skończył zagranie od Mierzwińskiego i przepuszczenie piłki przez Mateusza Dybowskiego.

- Niestety, ale w końcówce straciliśmy czwartego gola. Zagraliśmy jeden z lepszych meczów w tej rundzie, ale wynik jest niekorzystny. Przeciwnicy ustawili się nisko i próbowali kontrować. Tak naprawdę co mieli to strzelili. A my? Zmarnowaliśmy wiele okazji. Taki Kurowski mógł skompletować hat-tricka. Blisko szczęścia byli: Dybowski oraz Dawid Waśkiewicz. Zapłaciliśmy dużą cenę za swoją nieskuteczność - mówi Mateusz Kacik, asystent Buraczewskiego.

Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ 3:4 (1:2)

Bramki: Mierzwiński 30`, 55` (k), Kurowski 72` - 10`, 15`, 58`, 80`

Podlasie: Haponiuk - Olszewski, Stankiewicz, Kuczyński, Sweklej, Storto, Bahonko, Mierzwiński, Kurowski, Dybowski, Buraczewski (60` Waśkiewicz).

Siarka - Korona

OSTATNIA KOLEJKA (05.06., godz. 12:00): Resovia - Podlasie, Beskid - Korona, Motor - Siarka, Podhale - Star.