Podlasie Biała Podlaska zwyciężyło z Pogonią II Siedlce

Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Kokoszkiewicz

Podlasie Biała Podlaska zwyciężyło z Pogonią II Siedlce - Zdjęcie główne

SportPrzygotowania do nadchodzącego sezonu piłkarskiego, powoli ruszają. Podczas sobotniego sparingu, zespół Podlasie Biała Podlaska zmierzył się z drugim zespołem Pogoni Siedlce.

Pomimo lepszej organizacji na boisku, siedlecka drużyna przegrała spotkanie z Podlasiem Biała Podlaska 2:1. Już w 8 minucie napastnik Pogoni - Adison, wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Kilka minut później drużyna z Białej wyrównała jednak dzięki golowi Mateusza Zaciury. Zwycięstwo przyszło Bialczan przyszło dopiero pod koniec drugiej połowy meczu gdy w na 4 minuty przed końcem Łukasz Panasiuk wypełnił siatkę swoim strzałem.