Autor: | Zdjęcie: Gerard Maksymiuk

Podlasia zagra z KS-em Wiązownica. Orlęta jadą do Lublina - Zdjęcie główne

foto Gerard Maksymiuk

Sport Przed piłkarzami III ligi przedostatnia seria gier rundy jesiennej.

Piłkarze Podlasia Biała Podlaska już 11 listopada o godz. 13:00 rozpoczną wyjazdowy bój z KS-em Wiązownica. Nasi przed tygodniem przegrali 1:3 z Cracovią II Kraków. Beniaminek uległ 0:4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W ekipie doszło do zmiany trenera. Dariusz Majcher zastąpił Marcina Wołowca, który zrezygnował z pracy.

W sobotę o godz. 13:00 gracze z Radzynia Podlaskiego zagrają w Lublinie z Lublinianką. Rywale ekipy Mikołaja Raczyńskiego rozbili 7:2 Sokół Sieniawa, zdobywając aż pięć goli w ostatnich 10 minutach! A Orlęta? Poradziły sobie ze Stalą Stalowa Wola. Jedyną bramkę w 70 minucie zdobył Sebastian Kaczyński.