Piszczaczanki mistrzyniami (FOTOGALERIA)

Piszczaczanki mistrzyniami (FOTOGALERIA) - Zdjęcie główne

SportZwycięstwem zespołu Piotra Kurowskiego zakończył się finał powiatu bialskiego w piłce nożnej dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Natalia Nestorowicz i spółka okazały się najlepsze na własnym boisku. Reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 1 w Piszczacu ograła 1:0 rywalki z Rossosza oraz 2:1 z Janowa Podlaskiego, które to zajęły drugie miejsce po triumfie 3:1 nad rossoszankami.

Mistrzynie otrzymały puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz wywalczyły awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w Parczewie.

Mistrzostwo powiatu zdobyły: Ewelina Afaltowska, Klaudia Guz, Julia Glińska, Daria Knap, Laura Kołodziej, Kinga Kowieska, Michalina Kukawska, Weronika Kukawska, Patrycja Ułasiuk, Natalia Żakowska. Opiekun: Piotr Kurowski