Pierwszy triumf Podlasia! Domański z dubletem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Piłkarze Miłosza Storto oraz Artura Renkowskiego odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym roku w Centralnej Lidze Juniorów do lat 17!

Podlasie pokonało 2:1 Hutnik. Krakowianie przed tygodniem w derbach ograli faworyta ligi - Wisłę. - Wierzyliśmy w sukces i udało się - mówi Artur Renkowski. Bialczanie już po 26 minutach prowadzili różnicą dwóch goli. Wynik otworzył Karol Domański, który wykorzystał rzut karny, uderzając w prawy róg bramkarza, kompletnie go myląc. Chwilę wcześniej faulowany był Adrian Wnuk. Nasi podwyższyli po kontrze i bramce Domańskiego, który wykorzystał sytuację sam na sam. Po zmianie stron Podlasie miało dwie znakomite okazje, ale "setek" nie wykorzystali: Marcin Sawczuk, Jakub Andrzejczuk. Gospodarzy było stać na zmniejszenie strat w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Więcej we wtorek we Wspólnocie. Zapraszamy do lektury.

Hutnik Kraków - Podlasie Biała Podlaska 1:2 (0:2)
Bramki: 90' - Domański 8' (k), 26'.
Podlasie: Borysiuk - P. Chazan, Koryciński, Ochnik, Piwowar, Matejek (90' Stalewski), Adamski (75' Sawczuk), Melchior (87' Czarnecki), Domański, Nieciecki (60' Andrzejczuk), Wnuk.
Żółte kartki: Koryciński, Domański, P. Chazan.

CLJ U-17

WYNIKI 5. KOLEJKI

Hutnik - Podlasie 1:2

Korona - Wisła K. 3:2

Cracovia - Wisła P. 4:1

Resovia - Górnik

NASTĘPNA KOLEJKA (09.04., godz. 10:00): Podlasie - Wisła P., Górnik - Cracovia, Wisła K. - Resovia, Hutnik - Korona.