Piechniczek gościem na meczu Podlasia. Renkowski: Musimy dołożyć większą odwagę na połowie przeciwnika - Zdjęcie główne

SportPiłkarze z Białej Podlaskiej przystąpią do starcia z Czarnymi Połaniec po triumfie 2:0 z Siarką Tarnobrzeg.

Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 19:00. Na spotkaniu pojawi się specjalny gość - Antoni Piechniczek, który jako selekcjoner reprezentacji Polski święcił ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej. W przerwie spotkania odbierze pamiątkowy medal z rąk prezydenta miasta Michała Litwiniuka oraz jego zastępcy Macieja Buczyńskiego. Do szkoleniowca trafi również koszulka Podlasia, którą wręczy prezes klubu Tomasz Buraczewski.

A piłkarze? Postarają się o piąte zwycięstwo w sezonie, a drugie przed własną publicznością. - Zmierzymy się z drużyną, która zdobywa bardzo dużo bramek i w tym roku jest na fali. Widać u nich dużą pewność siebie w atakowaniu. Musimy utrzymać dobra postawę w defensywie i unikać własnych błędów jak ze Świdniczanką. Musimy dołożyć większą odwagę na połowie przeciwnika i nie kalkulować pod samą bramką. Wówczas będziemy w stanie regularniej wygrywać - mówi Artur Renkowski, trener Podlasia.