Pięć goli w meczu Podlasia Biała Podlaska w starciu ze Stalą Rzeszów

Pięć goli w meczu Podlasia Biała Podlaska w starciu ze Stalą Rzeszów - Zdjęcie główne

SportGracze Miłosza Storto dwukrotnie prowadzili z biało-niebieskimi.

W pierwszej połowie gole dla bialczan zdobyli: Wiktor Chaciówka oraz Adrian Wnuk. Goście odpowiedzieli w 35 minucie. - Decydująca była akcja tuż po przerwie. Mieliśmy "setkę" po dograniu Wnuka do Jakuba Mroza. Piłkę z linii wybił obrońca. Po rzucie rożnym zostaliśmy skontrowani i przyjezdni zdobyli gola na 2:2. W ostatniej minucie zdołali przechylić szalę na swoją korzyść - mówi opiekun bialczan.

Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 2:3 (2:1)
Bramki: Chaciówka 7', Wnuk 43' - 35', 50', 90'.
Podlasie: Aleksandrowicz - M. Chazan, P. Chazan, Sawczuk, Stalewski (60' Melchior), Wołek (82' Kaszkiel), Adamski, Niedziela, Wnuk (65' Zalewski), Chaciówka (71' Kurakin), Mróz.
Żółta kartka: Melchior.