Pewne utrzymanie TOP-u. Wygrana w Rzeszowie!

Pewne utrzymanie TOP-u. Wygrana w Rzeszowie! - Zdjęcie główne

SportZwycięstwo bialczan w Rzeszowie w Centralnej Lidze Juniorów oznacza, iż wiosną zobaczymy zespół Miłosza Storto i Mateusza Kacika w zmaganiach w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Spotkanie zaczęło się źle, gdyż gospodarze bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Niedługo później bramkarz miejscowych sfaulował poza polem karnym Bartłomieja Matejka, za co otrzymał czerwoną kartkę. - Nasza gra znacząco się poprawiła i zadaliśmy dwa ciosy jeszcze przed przerwą - mówi Kacik. Wyrównał Miłosz Koryciński, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jakuba Łukasiewicza. Chwilę później prowadzenie dał Łukasiewicz, który sfinalizował podanie Szymona Stypułkowskiego do Matejka, a ten dał piłkę jak na "tacy".

- Po przerwie mieliśmy dużo okazji, ale zdołaliśmy zdobyć jedną bramkę. Matejek zerwał pajęczynę z bramki gospodarzy - dodaje.

Stal Rzeszów - TOP-54 Biała Podlaska 1:3 (1:2)

Bramki: 6` - Koryciński 28`, Łukasiewicz 32`, Matejek 58`.

TOP-54: Borysiuk (65` Nowosz) – Sikora, Koryciński, P. Chazan (54` Muzyka, 78` Hać), Olszewski (78` M. Chazan), Ochnik, Wnuk, Stypułkowski, Łukasiewicz (70` Semeryło), Piwowar (30` Panasiuk, 75` Antuszewicz), Matejek.

Czerwona kartka: br. Stali 12`, za faul.

8.Stal Rzeszów1229:37

NASTĘPNA KOLEJKA (09.11., godz. 13:00): TOP-54 - AP 21 Kraków, Stal - Sandecja, Korona - Górnik, Motor - Wisła.