Reklama

Reklama

Lutnia jedzie do Piotrowic

Opublikowano:
Autor:

Lutnia jedzie do Piotrowic - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Zespół z Piszczaca po odpadnięciu z Pucharu Polski może wszystkie siły rzucić na rozgrywki ligowe. Lutnia ostatnio zremisowała z niżej notowanym Bizonem Jeleniec. Co więcej, ekipa Przemysława Grajka straciła bramkę, grając w podwójnej przewadze zawodników. - W Piotrowicach będzie dobrze. Wygramy - mówi Adrian Hołownia. Popularny "Żyła" podkreśla, że drużyna nie może pozwolić sobie na stratę punktów. - Tydzień temu to się stało i wierzę, że odkujemy się w Piotrowicach. Z POM-em wygraliśmy u siebie 3:1. Teraz chciałbym, byśmy strzelili trzy bramki. Dwie ja, a jedną może w końcu strzeli Adam Wiraszka - dodaje. Hołownia przyznaje, że wysokie miejsce Lutnii w tabeli nie jest przypadkiem. - Mamy nadzieję, że zakwalifikujemy się do grupy mistrzowskiej. Chcemy zrobić krok ku temu na boisku POM-u Iskry Piotrowice - kończy.

Reklama

Lutnia ostatnio zremisowała z niżej notowanym Bizonem Jeleniec. Co więcej, ekipa Przemysława Grajka straciła bramkę, grając w podwójnej przewadze zawodników. - W Piotrowicach będzie dobrze. Wygramy - mówi Adrian Hołownia. 

 

Popularny "Żyła" podkreśla, że drużyna nie może pozwolić sobie na stratę punktów. - Tydzień temu to się stało i wierzę, że odkujemy się w Piotrowicach. Z POM-em wygraliśmy u siebie 3:1. Teraz chciałbym, byśmy strzelili trzy bramki. Dwie ja, a jedną może w końcu strzeli Adam Wiraszka - dodaje.

 

Hołownia przyznaje, że wysokie miejsce Lutnii w tabeli nie jest przypadkiem. - Mamy nadzieję, że zakwalifikujemy się do grupy mistrzowskiej. Chcemy zrobić krok ku temu na boisku POM-u Iskry Piotrowice - kończy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE