Kasprowicz ma nową rolę! Poprowadzi kadrę!

Kasprowicz ma nową rolę! Poprowadzi kadrę! - Zdjęcie główne

SportPamiętacie sukcesy zespołu Marcina Kasprowicza. Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet U-17 wywalczył z drużyną brązowe medale Mistrzostw Europy.

Biało-czerwone uzyskały najniższe miejsce na podium podczas majowych zmagań. Co więcej, zawodniczki Kasprowicza wygrały po serii rzutów karnych z Francją i uzyskały awans do mistrzostw świata w tej kategorii wiekowej. Zmagania odbędą się na Dominikanie.

A my mamy kolejną świetną wiadomość. "Spartan" został trenerem najstarszej młodzieżowej reprezentacji kobiet - U-19. Kasprowicz zajął miejsce Katarzyny Barlewicz, która będzie selekcjonerką reprezentacji do lat 15. Marcin będzie odpowiadał za starsze zawodniczki, ale poprowadzi biało-czerwone podczas turnieju na Dominikanie.