Jańczuk, Konieczny i Woźny na podium - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportKolejny sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Karate Kyokushin zaliczony. 1 kwietnia odbyła się 10. edycja turnieju Mazovia Cup w Piasecznie. Ekipa z Klubu Karate Kyokushin w Zalesiu wypadła bardzo dobrze.

Antoni Jańczuk zajął pierwsze miejsce w kumite w kategorii juniorów do 60 kg. Paweł Konieczny wywalczył drugą pozycję w połączonej kategorii seniorów do 90 kg. Aleksandra Woźny została wicemistrzynią w grupie juniorek do 65 kg. W zawodach brało udział ponad 600 zawodników.

- Dla nas to kolejny etap przygotowań do mistrzostw. Wszyscy moi podopieczni zaliczyli dobre walki. Jesteśmy na dobrej drodze - mówi Maciej Konieczny, szkoleniowiec ekipy.

Trener zaprasza chętnych do dołączenia do ekipy. - Zapraszamy na treningi do Zalesia. Zajęcia dla dzieci, dorosłych i młodzieży odbywają się w GOK w Zalesiu we wtorki i czwartki w godz. 17:15, 19:30.