"Jaga" z awansem. "Mara" z golem (wideo) - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Piłkarze z Białegostoku wygrali 3:1 na boisku Resovii Rzeszów w meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski.

Podopieczni Adriana Siemieńca bez większych problemów poradzili sobie z pierwszoligowcem. Gola pieczętującego promocję zdobył Dominik Marczuk. Wychowanek Huraganu Międzyrzec Podlaski i zawodnik TOP-u 54 oraz Podlasia Biała Podlaska pojawił się na boisku w 68 minucie. 20-latek zdobył swojego trzeciego gola w sezonie, a pierwszego w rozgrywkach pucharowych. Do tej pory rozegrał w sumie 16 spotkań (941 minut).

W zespole gospodarzy do 66 minuty grał Bartłomiej Wasiluk. 28-latek powrócił do gry po kontuzji. W meczu ligowym z Miedzią Legnica został bohaterem, strzelając bramkę na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry. Z "Jagą" popełnił błąd, który kosztował "Sovię" utratę pierwszej bramki. Co ciekawe, obaj zawodnicy grali pod wodzą Przemysława Sałańskiego. Marczuk debiutował w seniorach pod wodzą popularnego "Soni", zaś Wasiluk jest jego wychowankiem w barwach TOP-u 54.