Gładuniuk ze złotem. Czuchan z dwoma srebrami. Brąz Rypiny i Seluka - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportW ostatnich dniach w Ciechanowie odbyły się XXXIII Mistrzostwa Polski Juniorów i VI Mistrzostwa Polski Młodzieżowców z udziałem 216 zawodników z 46 klubów z całej Polski. W stawce była również ekipa UKS Hwa-Rang Janów Podlaski.

Podopieczni Dawida Smolbika wywalczyli pięć medali. Agata Gładuniuk została mistrzynią Polski młodzieżowców w walkach do 50 kg. Ponadto była piąta w układach stopni uczniowskich młodzieżowców oraz w walkach juniorek do 49 kg.

Patrycja Czuchan została podwójną mistrzynią Polski w układach formalnych stopni mistrzowskich i walkach do 60kg.

Jakub Rypina sięgnął po brąz w konkurencji walki sportowej do 81 kg młodzieżowców. Ponadto był dziewiąty w układach stopni mistrzowskich w tej samej grupie wiekowej.

Krystian Seluk zdobył brąz w układach formalnych stopni uczniowskich młodzieżowców. Ponadto był piąty w układach formalnych juniorów oraz siódmy w walkach do 60 kg juniorów.

Kacper Czuchan wywalczył siódme miejsce w walkach do 55 juniorów oraz był siedemnasty w układach formalnych stopni uczniowskich.

UKS Hwa-Rang Janów Podlaski sklasyfikowany na szóstym w Polsce w kategorii młodzieżowca. Ogromne gratulacje dla wszystkich uczniów Dawida Smolbika za znakomity występ w ostatnim turnieju tego sezonu. Wśród sędziów była Julia Orluk.