"Erwinek" z debiutem w I lidze!

"Erwinek" z debiutem w I lidze! - Zdjęcie główne

SportDoczekał się. Były zawodnik Podlasia Biała Podlaska oraz TOP-u 54 Biała Podlaska zaliczył pierwsze minuty na zapleczu Ekstraklasy.

Erwin Bahonko od rundy jesiennej jest zawodnikiem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. We wrześniu zanotował debiut w drużynie w starciu z Kotwicą Kołobrzeg, czyli liderem II ligi. W spotkaniu Pucharu Polski pojawił się na boisku w 71 minucie. Spotkanie zakończyło się wygraną "Słoni" po rzutach karnych.

W piątek "Erwinek" zadebiutował w I lidze. Jego zespół przegrał 0:2 ze Zniczem Pruszków i plasuje się na 12. miejscu w tabeli. Bahonko wszedł na boisko w 69 minucie. Chwilę później otrzymał żółtą kartkę.