"Dziewiątka" rządzi (FOTOGALERIA) - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportSiedem zespołów rywalizowało w najmłodszej kategorii w finale Białej Podlaskiej w halowej piłce nożnej. Wygrali gracze Roberta Mazura.

Uczniowie SP nr 9 w finale pokonali 4:0 uczniów "Piątki". Trzecią lokatę wywalczyli zawodnicy z "Trójki", dzięki zwycięstwu 3:0 nad "Dwójką".

MECZE GRUPOWE

SP 5 - SSP 11:0, SP 3 - SP 4 2:1, SP 2 - SP 6 1:0, SP 3 - SP 5 1:1, SP 3 - SSP 7:0, SP 9 - SP 2 4:0, SSP - SP 3 0:11, SP 5 - SP 4 8:0, SP 9 - SP 6 5:0.

Mistrzowie ze SP nr 9 zostali nagrodzeni pucharem Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego. Grali w składzie: Bartłomiej Adamski, Krystian Gryciuk, Karol Jucyk, Szymon Napiórkowski, Michał Patejuk, Marcin Sawczuk, Jakub Stalewski, Adrian Wnuk, Jakub Wróbel, Dawid Zalewski. Opiekun: Robert Mazur