Dwa medale sztangistek AZS AWF Biała Podlaska

Autor: | Zdjęcie: Picasa

Dwa medale sztangistek AZS AWF Biała Podlaska - Zdjęcie główne

Sport 18-19 października w Hali Sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej Curie przy ul. Mikołaja Kopernika 2 w Makowie Mazowieckim odbyły się XXI Mistrzostwa Polski kobiet w podnoszeniu ciężarów. Zawodniczki AZS AWF Biała Podlaska zdobyły srebro oraz brąz.

18-19 października w Hali Sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej Curie przy ul. Mikołaja Kopernika 2 w Makowie Mazowieckim odbyły się XXI Mistrzostwa Polski kobiet w podnoszeniu ciężarów. W zawodach wystartowało ponad pięćdziesiąt zawodniczek.

Sztangistki AZS AWF Biała Podlaska zdobyły 2 medale. W kategorii 53kg srebro zdobyła Emilia Malec, tracąc do pierwszej pozycji jedynie 1kg. W kategorii 48kg przypadł Monice Grzesiak.