Dobry początek siatkarzy w drugiej rundzie rozgrywek akademickich (zdjęcia)

Dobry początek siatkarzy w drugiej rundzie rozgrywek akademickich (zdjęcia) - Zdjęcie główne

Sport23 stycznia 2017 r. odbył się pierwszy mecz drugiej rundy Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn. W Lublinie na obiektach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zmierzyły się drużyny AWF Biała Podlaska i KUL Lublin.

W ciągu całego spotkania to zawodnicy z Białej Podlaskiej nadawali tempo grze.

W pierwszym secie rywalizacja była wyrównana, jednak dobra gra w obronie i skuteczne ataki pozwoliły spokojnie rozstrzygnąć tę partię na korzyść bialskich siatkarzom stosunkiem 25:20.

Drugi set pokazał, że w tym dniu zdecydowanie lepszym zespołem była bialski AWF. Nieskuteczna gra w ataku zawodników KUL-u oraz efektywne kontrataki naszych siatkarzy doprowadziły do wygrania seta 25:12 i całego meczu stosunkiem 2:0.

Do kolejnych meczów obie drużyn wrócą po przerwie międzysemestralnej.

AWF Biała Podlaska : KUL Lublin 2:0