Czuchan i Fusiarz z brązem! (zdjęcia)

SportPodopieczni Dawida Smolbika oraz Huberta Sawczuka wywalczyli dwa medale podczas XVII edycji międzynarodowego Turnieju Taekwon-do Mazovia Masters Cup w Ciechanowie.

Z ekipy UKS-ui Hwa-Rang Janów Podlaski na najniższym stopniu podium stanęli: Patrycja Czuchan w kat. 61 kg juniorek oraz Damian Fusiarz w kat. 56 juniorów młodszych.

Piąte miejsce w kat. 50 kg juniorów młodszych wywalczył Mateusz Hryciuk, zaś siódme: Agata Gładuniuk w kat. 53 kg juniorek oraz Krystian Seluk w kat. 60 kg juniorów.

W zmaganiach wzięło udział 613 zawodników z sześciu państw: Polski, Łotwy, Ukrainy, Szwecji, Gruzji, Słowacji. W gronie sędziów pracował Jakub Rypina. Gratulacje dla całej ekipy za wzorową postawę na macie i poza nią. Udział w zawodach został współfinansowany dzięki wsparciu Rady Gmina Janów Podlaski.